"

Promocje !

Polecamy

Zaopatrzenie Szkół


Tablica interaktywna 2x3 Esprit Plus 80" - Promocja EURO

 

tablica iteraktywna esprit

 

 

Tablica interaktywna 2x3 Esprit Plus 80" - Promocja EURO

Tablica interaktywna Esprit Plus to wynik wytężonej kilkumiesięcznej pracy. Grupa projektowa, złożona z wyłącznie polskich specjalistów, stworzyła pierwszą polską tablicę interaktywną, która dzięki promocyjnej cenie może być dostępna w każdej szkole.


Tablica Esprit Plus to połączenie tablicy interaktywnej, suchościeralnej oraz magnetycznej, ceramicznej. Takie rozwiązanie umożliwi prowadzenie interaktywnych i klasycznych zajęć lekcyjnych przy wykorzystaniu tylko jednej tablicy spełniającej wszystkie te funkcje.


Esprit Plus to nie tylko pierwsza polska tablica interaktywna, to także oprogramowanie, które zostało stworzone specjalnie pod nasz produkt. Programiści stworzyli intuicyjny program do prowadzenia prezentacji, który doskonale sprawdzi się w polskich szkołach.

 

Sposób działania: Tablica interaktywna 2x3 ésprit działa w oparciu o technologię IR (podczerwień). Dzięki współpracy z komputerem oraz projektorem zamienia się w duży ekran do pisania. Każdy obraz wyświetlany na tablicy może być edytowany za pomocą wskaźnika lub po prostu palca. Funkcjonalność tablicy i efekt końcowy prezentacji jaki przy jej użyciu możemy osiągnąć jest o wiele lepszy niż dotychczas było to możliwe.


Pisanie: Użytkownik może pisać lub rysować bezpośrednio na powierzchni tablicy za pomocą dołączonego wskaźnika lub po prostu palcem, a pisane treści natychmiast pojawiają się na tablicy. Możliwość robienia adnotacji w plikach typu PPT, AVI, JPEG, WORD, EXCEL etc. Interaktywność - komputer i tablica interaktywna pokazują te same treści w sposób zsynchronizowany.


Dotyk - produkt może być bardzo precyzyjną, dotykową tablicą interaktywną, używaj palca lub wskaźnika zamiast myszki.


Rozpoznawalność ruchów: Tablica reaguje m.in. na dotyk palca, „podwójne kliknięcie”, lewy i prawy przycisk myszki. Dodatkowe wsparcie - na tablicy znajduję się 12 dotykowych klawiszy z określonymi funkcjami. Nowa ceramiczna powierzchnia! Połączyliśmy tablicę interaktywną z klasyczną tablicą ceramiczną!


Zestaw zawiera:

 

  • oprogramowanie ésprit plus
  • instrukcję obsługi
  • zestaw montażowy

 

Waga: 23 kg

Cena PROMOCYJNA - 3589,00 zł brutto

Oryginalna piłka EURO 2012 - ADIDAS gratis!

pilka gratis

 

Promocja EURO trwa 2012 - 15.03 -30.06.2012

 

esprit

 

Promocja - Czas na biuro!

Czas na biuro 2014r.

Szybki kontakt

CEZAS Zaopatrzenie Szkół

Gorzów Wlkp.

Tel.(95) 738 91 56
Fax.(95) 783 69 49
cezas@czs.com.pl

Oddział Legnica

Tel.(76) 744 27 80
Fax.(76) 744 27 07
cezas_legnica@czs.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z

naszą firmą.

 

Znajdź nas na Facebooku

Lampy do projektorów

 

Lampy do projektorów