"

Promocje !

Polecamy

Zaopatrzenie Szkół


Nowa generacja tablic interaktywnych LCD CTouch

Najnowsza Tablica interaktywna CTouch - idealne rozwiązanie!

Tablice interaktywne dotykowe LCD (LED) są nowością na rynku tablic interaktywnych. Co je wyróżnia? Do korzystania z nich nie jest potrzebny projektor (obraz wyświetla sama tablica ).

Poniżej prezentujemy krótki film, promujący tego typu tablicę.

 

 

 

 

Tablica interaktywna CTouch wprowadza nową jakość do polskich szkół i jest zdecydowanie warta rozważenia w kontekście kosztów. Nie ma konieczności zakupu projektora, telewizora czy systemu nagłośnienia - wszystkie te funkcje spełni CTouch.

Seria tablic interaktywnych CTouch posiada przekątne paneli LCD od 46" do 82" i korzysta z różnych technologii podświetlenia - zarówno CCFL jak i LED. Wysoka rozdzielczość FullHD (1.920 x 1.080) gwarantuje znakomitą jakość oglądanego obrazu. Zastosowana w nich technologia optyczna pozwala na szybkie, dokładne i niezwykle proste w obsłudze korzystanie z monitora. Korzystanie z urządzenia jako tablicy interaktywnej jest możliwe dzięki pełnej kompatybilności z oprogramowaniem dedykowanym do tablic (np. RM Easiteach). Tablice są bardzo proste w obsłudze - aby działały wystarczy podłączyć je do zasilania i portu USB w komputerze - nie są potrzebne żadne dodatkowe sterowniki.

Korzystając z systemu Windows 7 (lub nowszego) zyskujemy możliwość korzystania z funkcji multitouch oraz obsługi przez kilka osób jednocześnie. Tablice interaktywne CTouch posiadają wiele złącz (w tym 3 porty HDMI), wbudowane głośniki oraz panele "long-life" o żywotności nawet 50.000 godzin.
Monitory wyposażone są w 4mm wzmocnioną szybę o właściwościach antyodblaskowych, dzięki czemu niezależnie od oświetlenia w pomieszczeniu, obraz widoczny na monitorze jest wyraźny.

Tablice interaktywne CTouch dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej od 11 999,000 zł brutto

tablica interaktywna CTOUCH

Wszystkich zainteresowanych zakupem tablicy ctouch , prosimy o kontakt.

Tel. (95) 738 91 56 , Fax. (95) 783 69 49

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Promocja - Czas na biuro!

Czas na biuro 2014r.

Szybki kontakt

CEZAS Zaopatrzenie Szkół

Gorzów Wlkp.

Tel.(95) 738 91 56
Fax.(95) 783 69 49
cezas@czs.com.pl

Oddział Legnica

Tel.(76) 744 27 80
Fax.(76) 744 27 07
cezas_legnica@czs.com.pl

Zapraszamy do kontaktu z

naszą firmą.

 

Znajdź nas na Facebooku

Lampy do projektorów

 

Lampy do projektorów